Oblíbená klávesnice SwiftKey má integrovaný online překladač

SwiftKey překladač na mobilu

Pokud na vašem mobilním telefonu používáte klávesnici SwiftKey, což je vysoce pravděpodobné, jelikož patří mezi nejrozšířenější klávesnice vůbec, můžete nyní v reálném čase překládat to, co píšete do jednoho z více než 60 jazyků.

Jak překladač v klávesnici SwiftKey funguje?

Vše je naprosto jednoduché. Pokud vám někdo napíše zprávu v cizím jazyce, stačí překopírovat text zprávy do pole pro psaní. SwiftKey automaticky detekuje cizí jazyk, ke kterému ihned nabídne překlad.

A opačně, pokud vy píšete zprávu, můžete si zvolit, do jakého jazyka se druhé straně vaše zpráva přeloží.

SwiftKey překladač funguje online i offline

I když je překladač pro klávesnici SwiftKey navržen hlavně pro práci v online režimu, existuje i možnost, jak s ním pracovat offline. Musíte si však nejprve nainstalovat Microsoft Translator (Microsoft Překladač) z Google Play Store a integrovat vámi požadovaný jazyk do offline režimu.

Jádrem překladače je Microsoft translator

Protože běží překladač pro klávesnici SwiftKey na bází Microsoft překladače (na kterém mimochodem běží i náš onlineprekladac.eu), umí SwiftKey přeložit zprávy do více než 60 jazyků.

Jaké jazyky klávesnice SwiftKey zvládne můžete vidět zde:

Afrikánština, arabština, bengálština, bosenská (latinka), bulharština, kantonská (tradiční), katalánština, čínština (zjednodušená), čínština (tradiční), chorvatština, čeština, dánština, holandština, angličtina, estonština, fidžijština, filipínština, finsky, francouzsky, německy, řecky, haitské, hebrejské, hindština, hmong daw, maďarština, islandština, indonéština, italština, japonština, Kiswahili, Klingonský, korejština, lotyština, litevština, madagaskar, maltština, maďarština, norština, perština, polština, portugalština, quer’etaro otomi, rumunština, ruština, srbština (cyrilice), Srbština (latinka), slovenština, slovinština, španělština, švédština, tahitština, tamilština, telugština, thajština, tongánština, turečtina, ukrajinština, urdština, vietnamština, velština a yucatecká Maya.

Překladač i pro iOS

Pokud se vám nová funkce klávesnice líbí, ale nemáte telefon s Androidem, nezoufejte. Šikovná klávesnice SwiftKey je ke stažení i pro telefony s operačním systémem iOS.