Překladač stránek online

Zadejte adresu stránek, které chcete přeložit, poté zvolte v jakém jazyce jsou stránky napsány a do jakého jazyka se mají přeložit. Překladač se poté postará o vše ostatní.

zaměnit Přeložit

Výsledek překladu

.

OnlinePřekladač.eu překládá celé weby

A je to tak jednoduché. Stačí zadat adresu cizojazyčného webu (např. www.bbc.com) do kolonky výše a o zbytek se postará online překladač stránek. Přeložena stránka si i po překladu zachová původní grafický vzhled.

Online překladač doporučuje

Pokud jste už přeložili vše potřebné prijďte se pobavit na www.vtipy.net. Web, na kterém vás pobaví nejen skvělé vtipy na každý den ale i citáty.

Online překladač vět Vám dále dopoučuje náš nový projekt PŮJČOVNA.cz Tento portál sdružuje všechny půjčovny České republiky do jednoho vyhledávače. Pokud máte doma nevyužívané věci /přívěsný vozík, vrtačku, křovinořez a jiné jakékoli věci/ můžete si zde ZDARMA otevřít účet a začít tyto věci půjčovat. Nenechte doma zahálet nepoužívané věci a půjčujte je! Služby portálu www.pujcovna.cz jsou pro soukromé osoby zcela ZDARMA...

Máte volných pár minut? Zkuste herní web www.mojegames.cz. Nejdete zde superhry, online hry, 1001 hry, které vyplní vaši volnou chvilku.

NOVINKY

rok 2010/2013

13.3.2013 Tvůjeshop - eShop zdarma, rychle a bez omezení... Vytvoření internetového obchodu zdarma již nebude snadnější. Tvůjeshop naplníte během chvíle a můžete začít hned prodávat. Pomůžeme vám také získat zákazníky!

13.1.2013 CSholky.cz Nejkrásnější české a slovenské holky na internetu!

9.12.2012 Představujeme náš nový projekt PŮJČOVNA.cz Tento portál sdružuje všechny půjčovny České republiky do jednoho vyhledávače. Pokud máte doma nevyužívané věci /přívěsný vozík, vrtačku, křovinořez a jiné jakékoli věci/ můžete si zde ZDARMA otevřít účet a začít tyto věci půjčovat. Nenechte doma zahálet nepoužívané věci a půjčujte je! Služby portálu www.pujcovna.cz jsou pro soukromé osoby zcela ZDARMA...

9.4.2012 Beltina.org is bringing encyclopedia articles on health, disease, its symptoms, causes, treatment. Information on herbs, vitamins and dietary supplement.

PODPOŘTE NÁS

Přidejte na váš web odkaz na překladač vět. Nevíte, jak na to? Klikněte sem

TOPlist