O online překladači

Onlinepřekladač.eu je internetová aplikace, která umožňuje velice jednoduše a přesto efektivně překládat jak slova, tak celé věty nebo dokonce i celé weby. Je to opravdu jednoduché. Tento online překladač umí překládat slova i věty z mnoha jazyků, např.: anglicky, německy, francouzsky, italsky, rusky, chorvatsky, bulharsky, polsky, řecky, rumunsky, španělsky a ještě z mnoha dalších světových jazyků. Používání tohoto online překladače je zcela zdarma.

Použití online překladače

Překladač slov a vět

Pro překlad slov nebo vět vyberte záložku "Překladač vět", použití je velmi jednoduché. Pro překlad slov či vět stačí do prvního pole vepsat slovo nebo větu, kterou chcete přeložit, poté si na ovládacím prvku zvolíte z kterého jazyka chcete slovo či větu přeložit, dále si zvolíte do kterého jazyka se má slovo či věta přeložit a poté jen kliknete na tlačítko "Přeložit". V druhém poli se Vám zobrazí přeložené slovo nebo věta.

Překladač stránek

Pro překlad internetové stránky použijte záložku "Překladač stránek", do textového pole vložíte url adresu webu, např.: www.seznam.cz, vyberete v jakém jazyce je web napsán, dále zvolíte do kterého jazyka chcete web přeložit a kliknete na tlačítko "Přeložit". Tím se Vám otevře nové okno s přeloženou stránkou.

Jak online překladač funguje?

Onlineprekladac.eu využívá pro překlad textu nebo stránek službu Microsoft Translator.

.

Doporučujeme

 • Nejlepší vtipy
 • NOVINKY

  rok 2010/2013

  13.3.2013 Tvůjeshop - eShop zdarma, rychle a bez omezení... Vytvoření internetového obchodu zdarma již nebude snadnější. Tvůjeshop naplníte během chvíle a můžete začít hned prodávat. Pomůžeme vám také získat zákazníky!

  13.1.2013 CSholky.cz Nejkrásnější české a slovenské holky na internetu!

  9.12.2012 Představujeme náš nový projekt PŮJČOVNA.cz Tento portál sdružuje všechny půjčovny České republiky do jednoho vyhledávače. Pokud máte doma nevyužívané věci /přívěsný vozík, vrtačku, křovinořez a jiné jakékoli věci/ můžete si zde ZDARMA otevřít účet a začít tyto věci půjčovat. Nenechte doma zahálet nepoužívané věci a půjčujte je! Služby portálu www.pujcovna.cz jsou pro soukromé osoby zcela ZDARMA...

  9.4.2012 Beltina.org is bringing encyclopedia articles on health, disease, its symptoms, causes, treatment. Information on herbs, vitamins and dietary supplement.

  PODPOŘTE NÁS

  Přidejte na váš web odkaz na překladač vět. Nevíte, jak na to? Klikněte sem

  TOPlist