Anglický překladač vět online

Anglický online překladač vět umožňuje překládat mezi angličtinou a dalšími více než 50 jazyky.

zaměnit vyprázdnit pole Přeložit

.

Anglický překladač vět online

Anglický překladač vět je vhodný pro soukromé překlady slov, vět a celých textů z nebo do angličtiny. Překladač můžete samozřejmě využívat také na Facebooku.

Anglický jazyk - o jazyku

Anglický jazyk je třetí nejrozšířenější mateřský jazyk na světě, používá ho přes 402 milionů lidí. Angličtina se píše latinkou. Angličtina má postavení lingua franca (dorozumívací jazyk ve vícejazyčných oblastech) v mnoha částech světa díky ústřednímu vojenskému, ekonomickému, politickému a vědeckému vlivu Spojeného království v 18. a 19. století a Spojených států začátkem 20. století. Angličtina se také používá jako hlavní dorozumívací jazyk ve více oblastech, například ve výpočetní technice nebo geografii. Při překládání textů do většiny jazyků se překládá nejčastěji právě z angličtiny. Angličtina patří mezi světové jazyky. Je to jazyk, který studuje nejvíce lidí studujících více jazyků.

Online překladač doporučuje

Pokud jste už přeložili vše potřebné prijďte se pobavit na www.vtipy.net. Web, na kterém vás pobaví nejen skvělé vtipy na každý den ale i citáty.

Online překladač Vám dále dopoučuje náš nový projekt PŮJČOVNA.cz Tento portál sdružuje všechny půjčovny České republiky do jednoho vyhledávače. Pokud máte doma nevyužívané věci /přívěsný vozík, vrtačku, křovinořez a jiné jakékoli věci/ můžete si zde ZDARMA otevřít účet a začít tyto věci půjčovat. Nenechte doma zahálet nepoužívané věci a půjčujte je! Služby portálu www.pujcovna.cz jsou pro soukromé osoby zcela ZDARMA...

Máte volných pár minut? Zkuste herní web www.mojegames.cz. Nejdete zde superhry, online hry, 1001 hry, které vyplní vaši volnou chvilku.

Ubytování a cestování

NOVINKY

rok 2010/2013

13.3.2013 Tvůjeshop - eShop zdarma, rychle a bez omezení... Vytvoření internetového obchodu zdarma již nebude snadnější. Tvůjeshop naplníte během chvíle a můžete začít hned prodávat. Pomůžeme vám také získat zákazníky!

13.1.2013 CSholky.cz Nejkrásnější české a slovenské holky na internetu!

9.12.2012 Představujeme náš nový projekt PŮJČOVNA.cz Tento portál sdružuje všechny půjčovny České republiky do jednoho vyhledávače. Pokud máte doma nevyužívané věci /přívěsný vozík, vrtačku, křovinořez a jiné jakékoli věci/ můžete si zde ZDARMA otevřít účet a začít tyto věci půjčovat. Nenechte doma zahálet nepoužívané věci a půjčujte je! Služby portálu www.pujcovna.cz jsou pro soukromé osoby zcela ZDARMA...

9.4.2012 Beltina.org is bringing encyclopedia articles on health, disease, its symptoms, causes, treatment. Information on herbs, vitamins and dietary supplement.

PODPOŘTE NÁS

Přidejte na váš web odkaz na překladač vět. Nevíte, jak na to? Klikněte sem

TOPlist